Snad nemám věštecké sny!

6. prosince 2011 v 20:56 | Natali |  V zajetí vlastního života
Upřímně doufám, že nemám věštecké sny, protože ten chaos byl fakt děsný. Teda alespoň v případě toho prvního snu.

Včera jsem měla pěkně praštěný sen a o tom dnešní ani nemluvím.
1. sen
Ležela jsem v posteli a přišel za mnou táta, že mám rychle vstávat, protože mám dneska večer svatbu. Nejhorší na tom bylo, že jsem o tom až do dnešního rána, neměla ani páru, takže jsem neměla připravené šaty, koupené boty, vybranou muziku, objednaného kadeřníka atd. Bylo to v nějakém luxusním hotelu, ve kterém se pořádají svatby. V ten den, se tam i s mojí svatbou konaly ještě dvě další. Šaty jsem měla vybrané hned (ani nevím jak jsem k nim přišla). Byly bílé bez ramínek a na obou bocích, měli černé květy s listy posypané třpytkami. První jsem šla na prohlídku šatů, kde zatančily ty dvě nevěsty a pak jsem šla na řadu já. První, co mě v tom snu napadlo bylo, že neumím tančit. Jediné co jsem tam předvedla, byla velká pirueta, při které jsem se skoro vznášela (ve snech je možné všechno Smějící se ). Ale evidentně se to lidem líbilo, protože jsem sklidila obrovský aplaus. Pak jsem šla ke kadeřnici, kterou mi objednal táta. Vlastně mi jenom umyla vlasy a rozčesala je. U kadeřnice jsem vybírala hudbu. Vybrala jsem L. van Beethoven, W.A.Mozart a B.Smetanu (proč zrovna symfonie ?!) Pak jsem šla s tátou vybírat boty. Nasedla jsem do auta a táta mě odvezl na nádraží (?!). Nastoupili jsme do vlaku, kde jsem potkala svoji nevlastní sestru Lucku, která jenom říká:"Vyber si nějaké drahé boty, když ti je zaplatí táta!". Já jsem na to odpověděla ať se nebojí a znovu jsem vystoupili z vlaku a nasedli do auta .
Pak si to buď nepamatuji, nebo sen skončil a nebo jsem se vzbudila. To už si nepamatuji. Všechno v tom snu, kromě probouzení, jsem absolvovala s těmi šaty. A nejhorší na tom je, že vlastně ani nevím, koho jsem si brala!
2.sen
(Asi) jsem se dívala na televizi, kde běžel přímí přenos z koncertu, který se jmenoval před Karlem. Konal se v O2areně(menší reklama Usmívající se). Byl to charitativní koncert na kterém zpíval můj učitel na kytaru. Byl se tam podívat Miroslav Etzler a moderovala to Tereza Kostková. Kostková říkala, že se mu tam moc líbí, akorát, že není spokojený s tím, že tam dostanete k pití vodu a ne quit(absolutně nevím co to je, ale nejspíš to bude jen výplod mé fantasie).
Vůbec nevím, proč se mi o tom zdálo a proč tam vystupovali Kostková, Etzler a můj učitel na kytaru!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

KLIK

Komentáře

1 Gabux Gabux | Web | 9. prosince 2011 v 11:52 | Reagovat

:D dementíci se poznají :D

2 Natali Natali | Web | 9. prosince 2011 v 12:02 | Reagovat

Cssss. No počkej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama